اجاره خودرو اسپورتیج

اجاره خودرو اسپورتیج 2014

هزینه اجاره خودرو

اجاره خودرو روزانه :     400,000 تومان 

اجاره خودرو ماهانه:     10,000,000 تومان 

هزینه کیلومتر اضافه : 2000 تومان 

اجاره خودرو اسپورتیج:

در سال 2014 شرکت خودرو سازی کیا با معرفی خودرو نیمه شاستی جدید خود با نام تجاری اسپورتیج توانست نظر عموم را به خود جلب کند این خودرو با دارا بودن ویژه کی های بسیار در میان عموم به سرعت محبوبیت خاصی پیدا کرد از ویژه گی های این خودرو میتوان به طراحی جوان پسند این خودرو اشاره کرد که با استفاده از چراغ ها LED ترکیبی جدید و باز طراحی رینگ و لاستیک این خودرو آن را به حلوه خاصی رساند.این خودرو برای سفرهای کوتاه مدت و در زمین هایی با پستی کوتاه بسیار مناسب بوده در صورتی که شما قصد سفر با یک خودرو نیمه شاستی اسپرت و شیک را دارید شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو اسپورتیج را به شما توصیه میکند تا بهترین خاطره سفر را برای خود به امغان آورید.

مشخصات فنی خودرو اسپورتیج : 

کیا اسپورتیج همچنان یک کراس آور زیبا و با ارزش است که می‌توانید با خیال راحت آن را به دیگران پیشنهاد دهید. با این وجود به نظر می‌رسد این رفت و آمدهای محصولات کیا و استفاده از تجربیات به دست آمده سبب می‌شود تا این کمپانی کره‌ای با لشکری از سربازان اسپورتیج قوی‌تر از قبل وارد سال 2015 یا سال‌های بعد از آن شود.

کیا برای سال 2014 یک اسپورتیج تازه‌نفس را وارد میدان کرده است و خیلی‌ها نیز این فرصت را دارند که با این خودروی دوست داشتنی در ایران نیز رانندگی کنند. چراغ‌های LED و چراغ‌های عقب جدید به اضافه رینگ و لاستیک‌های اصلاح شده و یک جلوپنجره جدید همه می‌تواند تغییرات جزئی باشد که شاید از نظر بعضی‌ها حتی کمی هم توی ذوق بزند ولی در نهایت کیا اسپورتیچ نیمه فیس لیفت شده هنوز هم عالی به نظر می‌آید.

با اینکه از نظر ظاهری گویی تغییراتی زیادی در اسپورتیج رخ نداده است ولی تغییرات داخل اسپورتیج CRDi کاملاً واضح است، تغییرات اعمال شده در داشبورد و صفحه نمایش رنگی 4.3 اینچی که بین دستگاه تماس تا نمایشگر مسافت نصب شده است و اطلاعات مربوط به میزان مصرف سوخت همگی از نکاتی است که همان لحظه اول دستگیرتان خواهد شد.

سیستم ناوبری یا مسیریابی اسپورتیج نیز همچنان از سیستم 3 ماهواره‌ای با صفحه نمایش 7 اینچ لمسی و رابط کاربرپسند و اطلاعات جامع کیا بهره می‌برد.
نمایشگر وضعیت آب و هوا که در زیر نور آفتاب خوانایی مناسبی نداشت اکنون وضعیت بهتری پیدا کرده است. در مجموع، کابین کیا اسپورتیج دچار بهبودهای ملموسی شده است و نشان می‌دهد کیا با تغییرات طراحی داخلی و زیبا و کاربردی کردن داخل اسپورتیج نگاه ویژه‌ای به بازار دارد.