اجاره خودرو اپتیما

اجاره خودرو اپتیما 2014

هزینه اجاره خودرو :

اجاره خودرو روزانه :     400,000

اجاره خودرو ماهانه:     10,000,000

اجاره خودرو اپتیما:

اپتیما در دسته بندی خودرو های میان رده لوکس قرار دارد. اگر شما میخواهید خودرو لوکسی را اجاره کنید که برای شما هزینه زیادی را متحمل نگردد میتوان گفت اجاره خودرواپتیما انتخاب درستی است. با این خودرو شما میتوانید به مسافرت های خود رفته و حتی میتوانید برای عروسی های خود این خودرو را نیز اجاره کنید و بر روی آن نیز حساب کنید.سواری این خودرو بسیار مناسب بوده و دارای اپشن های متنوعی در ضمینه هدایت خودرو بوده از ویژه گی های مناب داخلی این خودرو میتوان به صندلی های چرم آن اشاره کرد که با راحتی که دارا هستند میتوانند سفر خوبی را برای شما به ارمغان بیاورند.

مشخصات فنی خودرو اپتیما:

اپتیما در گروه اتومبیل‏های چهاردر متوسط شرکت کیا موتورز قرار دارد. نسل اول این مدل از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ و نسل دوم آن بین سال‏های 2005 تا 2010 تولید شد و در کشورهای مختلف، با نام‏های Magentis و Lotze به فروش رسید .

نسل سوم اپتیما از سال ۲۰۱۱ تاکنون وارد خط تولید شده است. این مدل با دو پیشرانه 2 و 4/2 لیتری عرضه می‏گردد که سهم بازار ایران، گونه 4/2 لیتری آن است. شرحی که در پی می‏آید، بررسی میدانی نسل سوم اپتیماست که این روزها در کشورمان همانند بسیاری از خودروهای دیگر با قیمتی بالاتر از ارزش واقعی آن عرضه می‏گردد .

 

منبع : وب سایت کار