اجاره خودرو بی ام و

اجاره خودرو بی ام و 528 2014

هزینه اجاره خودرو : 

اجاره خودرو روزانه :     1,200,000 تومان 

اجاره خودرو ماهانه:     24,000,000 تومان 

هزینه کیلومتر اضافه : 20000 تومان 

اجاره خودرو بی ام و:

شرکت بی ام و و نام آن همواره برای تمامی افراد که علاقه مندی به صنعت خودرو دارند آشنا است خودرو های تولید شده توسط این شرکت دارای تنوع بسیار زیاد بوده و شما میتوانید با انتخاب یکی از انواع مدل های تولید شده توسط این خودرو ساز بزرگ آلمانی خاطره خوشی را برای خود به ارمغان آورید. به طور کلی خودرو های این خودرو ساز بزرگ به دو دسته خودرو های تشریفاتی و خودرو های لوکس دسته بندی میگردد. اجاره خودرو بی ام و یک انتخاب بسیار عالی برای بدرقه مهمانان خاص شما بوده و یا برای یک سفر بسیار مناسب بوده . لازم به ذکر است که شما میتوانید برای عروسی های خود نیز از اجاره خودرو بی ام و بهره برده و شب خاطره انگیزی زا برای خود محیا کنید.

مشخصات فنی خودرو بی ام و:

سری 5 بی ام و همیشه یکی از پر طرفدارترین محصولات این شرکت بوده و از 2 سال پیش با نسل کاملأ جدید سری 5 یعنی نسل ششم آن رو به رو هستیم. بی ام و که از سال 1972 این مدل را تولید می کند در سال 2008 جشن تولید 5 میلیون دستگاه سری 5 را گرفت که پیش بینی می شود در حین تولید نسل ششم ، بی ام و بتواند تولید 6 میلیون دستگاه سری 5 را جشن بگیرد.

ا نگاه اول می توان شباهت هایی با سری 3 دید و شاید این فکر به ذهن خطور کند که با توجه به طراحی زیبای نسل قبلی این مدل شایسته نسل جدید آن نمی باشد اما با وارسی تمام زوایای این سدان و نگاهی دوباره به چهره اش می توان ، زیبایی هماهنگی و شخصیت آن را درک کرد.

منبع : وب سایت کار