اجاره خودرو رانا

اجاره خودرو رانا

هزینه اجاره خودرو رانا:

اجاره خودرو روزانه : 100,000
اجاره خودرو ماهانه : 3,000,000

اجاره خودرو رانا:

شرکت ایران خودرو را میتوان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های خودروهای داخلی دانست این شرکت با تولید و واردات خودرو های مختلف توانسته تمای نیازهای اقشار جامعه را در ضمینه های مختلف براورده سازد. یکی از خودروهای تولید این شرکت رانا میباشد. این خودرو در سال 1391 توسط شرکت ایران خودرو بر روی  پلتفورم ایکس ۱۲ یا همان پژو ۲۰۶ اس‌دی ساخته شده‌است. این خودرو پس از دو خودرو سمند و تیبا سومین خودرو ملی تولید شده توسط ایران خودرو میباشد.رانا به معنای رونده میباشد و با توجه به بهره گیری ساخت این خودرو از خودرو 206 میتوان کفت که اگر شما قصد انتخاب یک خوردو مناسب برای مسافرت را دارید و یا میخواهید خودرو مناسبی را داشته باشید که بتوانید در داخل شهر به راحتی با آن به گردش بپردازید میتوان گفت که این خودرو میتواند نیازهای شما در این ضمینه را براورده سازد. در انتها اگر شما قصد انتخاب خودرویی را دارید که بتواند نیازهای شما در شهر و یا مسافرت های در حومه شهر شما را براورده سازد شرکت اجاره خودرو پرشین رنت به شما اجاره خودرو رانا را پیشنهاد میکند.

مشخصات فنی خودرو رانا:

این خودرو در کلاس B و C خودروهای صندوقدار قراردارد. پلت فرم استفاده شده در این خودرو همان پلت فرم پژو ۲۰۶ می‌باشد. جعبه دنده این خودرو توسط شرکت نیرو محرکه تولید می‌شود. همچنین سیستم تعلیق عقب این خودرو از نوع “Twist Beam” بوده و از کیسه هوای راننده و سرنشین جلو برخوردار است. رانا به فرمان هیدرولیک، کولر، ترمز ABS، شیشه بالابر جلو و عقب برقی، آیینه‌های برقی و قفل مرکزی مجهز است. این خودرو قابلیت نصب موتور ملی پایه گازسوز ۱٫۴ لیتری و همچنین موتور ۱٫۶ لیتری بنزینی را داراست.

رانا طبق اعلام رسمی ایران خودرو قادر است در عرض ۱۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و در نهایت می‌تواند به سرعت ۱۸۹ کیلومتر بر ساعت دست یابد.