اجاره خودرو سمند

اجاره خودرو سمند

هزینه اجارزه خودرو سمند:

اجاره خودرو روزانه : 100,000
اجاره خودرو ماهانه : 3,000,000

اجاره خودرو سمند:

شرکت ایران خودرو یکی از بزرگترین تولید کننده های خودرو در داخل ایران میباشد.این خودرو ساز بزرگ داخلی در سال 1391 اقدام به ساخت خودرویی با نام سمند نمود. هم اکنون این خودرو در نام های مختلف علاوه بر داخل به خارج از کشور نیز صادر میشود. طراحی موتور، بدنه و شاسی این خودرو توسط شرکت‌های انگلیسی و فرانسوی، قالب‌های آن توسط شرکت ژاپنی، پلت فرم و موتور آن توسط شرکت فرانسوی و جیگ و فیکسچرها و همچنین طراحی خط تولید توسط شرکت کره‌ای انجام شده‌است. این خودرو با توجه به بهره گیری از ایرودینامیک خودرو BMW در سرعت های بالا بسیار مناسب عمل کرده. این خودرو به دلیل فضای زیاد بسیار برای خانواده های پر جمعیت مناسب بوده که قصد سفر دارند. شما میتوانید به سمند برای مسافرت های خود اعتماد کرده و با خیالی آسوده با آن به مسافرت رفته و حتی میتوانید برای بدرقه و یا ترنسفر مهمانان خود نیز از آن استفاده کنید. در انتها اگر قصد اجاره یک خودرو ایرانی با امکانات مناسب را دارید شرکت پرشین رنت اجاره خودرو سمند را به شما پیشنهاد میدهد.

مشخصات فنی خودرو سمند:

پس از گذشت سه دهه از توليد پيكان و عدم تنوع در شكل ظاهري و فني آن نياز مبرم به طراحي و ساخت خودرو جديدي كاملآ متفاوت از نوع فعلي مد نظر قرار گرفت كه شركت را بر آن داشت در جهت پيشبرد اهداف سازندگي كشور و رقابت با شركت هاي خودروساز خارجي در مركز تحقيقات ايران خودرو با همكاري مهندسين و متخصصين ايراني، نمونه هايي از خودرو ملي را با نام سمند طراحي و توليد كند. در ادامه شركت در راستاي ارتقاء محصول سمند اقدام به طراحي و ساخت نسل جديد و مجهزتري از خودروي سمند با نام سمند LX در سال 1383 نمود.
در ادامه و از سال 1389 سيستم الكترونيكي جديدي با نام سيستم عيب ياب هوشمند (مالتي پلكس) در كنار سيستم الكترونيكي قبلي «سيستم هشدار دهنده گويا» براي اين خودرو طراحي و توليد شد؛ كه مشتريان مي­توانند متناسب با سليقه خويش يكي از اين دو سيستم را انتخاب نمايند.

سمند LX با بهره مندي از مزايايي همچون قطعات يدكي ارزان و در دسترس ، ايمني بالا به دليل برخورداري از بدنه مستحكم، راحتي سرنشينان با صندلي­ هاي طراحي شده متناسب با ويژگي­ هاي بدني آنها، ابعاد مناسب براي استفاده درون و برون شهري، فضاي قابل توجه داخل اتاق و صندوق عقب، فرمان پذيري عالي به ويژه در جاده‌­هاي پر پيچ و خم و امكانات مناسب به يكي از محبوب­ترين خودروهاي روز ايران و حتي برخي از كشورهاي هدف صادرات، تبديل شده است.

امروزه، حفظ محيط زيست در صنعت خودرو از جايگاه مهمي برخوردار است، به همين منظور خودروهاي شركت از جمله سمند LX، به تجهيزات استاندارد آلايندگي يورو 4 مجهز شده ­اند. از مزاياي ديگر سمند LX، برخورداري از كارت طلايي خدمات پس از فروش است كه دارنده اين خودرو ضمن بهره ­مندي از خدمات مختلف در سراسر كشور به صورت رايگان و سريع، از خدمات بيمه بدنه نيز بهره‌مند خواهد بود.