اجاره خودرو ون فیات SCUDO

اجاره خودرو ون فیات SCUDO

هزینه اجاره خودرو ون فیات SCUDO:

اجاره ون فیات بصورت 10 ساعت به بالا بوده 

ترنسفر فرودگاهی و یک طرفه

جهت قیمت با ما تماس بگیرید 

اجاره خودرو ون فیات SCUDO:

شرکت فیات یکی از بزرگترین سازندگان خودرو در جهان در سال 1981 اقدام به تولید خودروای در رده بندی ون با نام SCUDO کرد این خودرو که در رده بندی ون ها قرار میگرفت خود نیز شامل انواع مدل های مختلف میشد. اما ون فیات دوکاتو از جمله ون هایی بود که توسط شرکت بازرگانی لوتوس به ایران وارد شده و در دسترس عموم قرار گرفت. این ون دارای ویژه گی های بسیاری است که میتواند به قدرت بالای موتور آن و راحتی سفر با آن اشاره کرد. اگر شما قصد مسافرت های خارج از شهر و یا ترنسفر مسافرهای خود از فروگاه به محل اقامت و بلعکس را دارید، شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو ون فیات SCUDO را به شما پیشنهاد میدهد زیرا در این ضمینه این خودرو میتواند تمامی نیازهای شما را براورده کرده و به نتیجه برساند.

مشخصات خودرو ون فیات SCUDO:

فیات دوکاتو ( Ducato )  خودرویی در کلاس ون هاست که از سال 1981 تولید شده و در ایران نیز توسط شرکت لوتوس عرضه می شود.

این خودرو به دلایل و ویژگی های مثبتی که دارد درصد زیادی از آمبولانس های اروپا را تشکیل می دهد.

در ایران نیز از این خودرو در ضمینه ترنسفر مسافر های فرودگاهی و یا حمل بسته های شرکت های توزیع مرسولات استفاده میشود/

دوکاتو از موتور 4 سیلندر 3 لیتری توربو دیزل بهره میبرد ودارای قدرتی معادل 174 اسب بخار است که به گفته ی فیاتقوی ترین موتور در این کلاس میباشد.

از دیگر ویژگی های فیات دوکاتو می توان به مصرف سوخت کم آن و پایین بودن هزینه استفاده و نگهداری آن اشاره کرد همچنین این خودروی ون دارای ویژگی های دیگری مانند سنسورهای معکوس ، کنترل پایداری الکترونیکی با کاهش خطر چپ کردن، تشخیص مرکز ثقل و بار و ثبات در سراشیبی است.