اجاره خودرو پرادو دو درب

اجاره خودرو پرادو دو درب 2012

هزینه اجاره خودرو : 

اجاره خودرو روزانه :     650,000

اجاره خودرو ماهانه:     13,000,000

اجاره خودرو پرادو دو درب:

در بسیاری از موارد پیش آمده که شما قصد رفتن به مسافرت های کوهستانی و یا کویری را دارید در این نوع مسافرت ها خودرو هایی با شاستی پایین برای این نوع مسافرت توصیه نمیگردد و خودروهای با شاستی بالا مناسب تر هستند. اینجاست که شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو پرادو دو درب را به شما عزیزاتی که قصد سفر های کوهستانی و یا کویری را دارید توصیه میکند. این خودرو با داشتن شاستی مستحکم که توسط شرکت معتبر تویوتا تولید شده به بهترین عملکرد خود در مناطق کویری و کوهستانی میرسد. تهویه این خودرو در مناطق کویری به صورت بسیار عالی عمل کرده و میتواند برای شما و خانواده محترم خاطره خوشی را از یک سفر به مناطق کویری و کوهستانی به جا بگذارد.

مشخصات فنی خودرو پرادو دو درب : 

چهارمین نسل تویوتا پرادو ابتدا با مدل 2009 میلادی وارد بازارهای جهانی شد. این مدل همچون گذشته با دو نسخه پنج درب و سه درب عرضه می‌شود که مدل‌های پنج درب آن با دو تریم TXL (مدل‌های وارداتی) و VXL قابل سفارش خواهند بود .

چهارمین نسل پرادو که در بازار آمریکای شمالی با اندکی تغییرات تحت نام لکسوسGX450 به فروش می‌رسد، دارای ظاهری تغییر یافته ازجمله در سپرهای جلو/عقب، چراغ‌ها و آینه‌های جانبی است که نمای به‌روزتری را تداعی می‌کند.

 

منبع : وب سایت کار