اجاره خودرو پرشیا

اجاره خودرو پرشیا

هزینه اجاره خودرو : 

اجاره خودرو روزانه :     120,000 تومان 

اجاره خودرو ماهانه:     3,000,000 تومان 

اجاره خودرو پرشیا:

از خودرو پرشیا میتوان به عنوان خودرو خانواده نام برد. این خودرو به دلیل محبوبیت بسیار خود نزد ایرانیان جایگاه ویژه ای را در خانواده های ایرانی از دیرباز داشته.خودرو پرشیا از نظر امنیت و استحکام میتوان گفت در خودرو های ایرانی سرآمد بوده و میتواند رقیب بسیار جدی برای سایر خودرو های ساخت داخل در ضمینه جاره خودرو به شما بیاید. شما به راحتی میتوانید برای سفرهای خانوادگی خود بر روی این خودرو حساب کنید. شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو پرشیا را برای خانواده ها و یا افرادی که قصد سفر های درون شهری و یا حومه شهری را دارند توصیه میکند.

مشحصات فنی خودرو پرشیا : 

پژو پارس خودرویی محصول ایران خودرو است. این خودرو تغییر چهره یافتهٔ پژو ۴۰۵ است. خودرو پژو پارس با نام داخلی اکس۹ (به انگلیسی: X9) در ابتدا با نام پژو سفیر به بازار عرضه شد ولی چندی بعد به پژو پرشیا تغییر نام دادو هم اکنون در بازار با نام پژو پارس عرضه می شود. پژو پارس تاکنون در هفت نوع پارس معمولی(سال)، پارس ۱۶ سوپاپ (به انگلیسی: Pars 16V)، پارس اِگزک (بهانگلیسی: Pars Exec) و پارس ئی‌ال‌اکس (به انگلیسی: Pars ELX) و پارس LX و پارس اتوماتیک و پارس دوگانه سوز تولید و عرضه شده است.

به نقل از وب سایت ایرانخودرو : “پژو پارس – نخستين خودرو لوكس در بازار ايران – در سال 1379 در شركت ايران خودرو متولد شد. اين خودرو كه حاصل تلاش متخصصان مركز طراحي محصولات جديد ايران خودرو است، از امكانات و تجهيزات رفاهي قابل توجهي سود مي برد، به گونه اي كه پس از گذشت چند سال از نخستين عرضه آن به بازار و وجود رقباي مدعي، اين خودرو هنوز جزءمحبوب ترين خودروهاي سواري لوكس در كشور به شمار مي رود.پارس علاوه بر بهره مندي از امكانات فراوان، از كيفيت بالايي – چه در بخش قطعات و چه در بخش ساخت و مونتاژ – برخوردار است. “

شباهت عینی فضای داخلی پارس با ۴۰۵ می تواند یک امتیاز منفی برای این خودرو باشد به طوریکه داشبورد در داخل کابین تقریبا همان پژو ۴۰۵ است البته با کمی تغییرات(البته در مدل های دید پژو پارس داشبورد جدید و پژو 405 داشبورد جدید) گاهی اوقات نمی توان تفاوت چند میلیون تومانی این خودرو را با پژو ۴۰۵ درک کرد ولی به هرحال راحتی بیشتر صندلی ها، فرمان پذیری برتر، طراحی مناسب غربیلک فرمان، عملکرد بهتر جعبه دنده و کلاچ از جمله چهره خودرو تغییراتی هستند که این برتری نسبی را برای این خودرو فراهم کرده است.

 منبع : کار جک