اجاره خودرو پورشه باکستر

اجاره خودرو پورشه باکستر 2011 قهوه ای

هزینه اجاره خودرو:

اجاره خودرو روزانه :     1,500,000

اجاره خودرو ماهانه:     35,000,000

کیلومتر اضافه : 20000 تومان 

اجاره خودرو پورشه باکستر:

شرکت پرشه را میتوان سرامد تولید خودرو های اسپرت دانست این شرکت با توالید انوا خودرو های اسپرت در نزد کسانی که به شتاب و زیبایی خودرو توجه خواصی را دارند محبوبیت بسیاری دارد خودرو های تولید شده این شرکت در دو رده بندی اسپرت و نیمه شاستی قرار میگیرند. این شرکت در سال 1996 تنها با عرضه خودرو کوپه 911 توانسته بود بسیاری از بازار خودرو های اسپرت را برای خود کند اما بعد توانست با تولید سایر برند های خودرویی خود محبوبیت بیشتری را در نزد قشر جواب به خود جلب کند. شرکت در صورتی که شما قصد رفتن به یک ملاقات مهم و یا یک ماشین لوکس برای عروسی خود نیاز دارید و یا میخواهید در مسافرت های داخلی خود در محل مسافرتی خود خودرو لوکس خود را در اختیار داشته باشید شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو پورشه باکستر را به شما پیشنهاد میدهد زیرا با این خودرو شما میتوانید تمامی نیازهای لاکچری خود در ضمینه های مختلف را برطرف سازید.

مشخصات فنی خودرو پورشه باکستر:

در سال 1996 در زمانی که پورشه به عنوان بزرگ‌ترین شرکت سازنده اتومبیل‌های اسپرت، تنها کوپه 911 را تولید می‌کرد، تصمیم گرفت تا با مدل باکستر، طیف محصولات خود را گسترده‌ترکند.

باکستر با هدف ارائه نمونه کوچک‌تر و ضعیف‌تر 911 معرفی شد. باکستر پس از مدل 550 اسپایدر‌که تولید آن در سال 1956 به پایان رسید، اولین رودستر پورشه بشمار می‌رود.پورشه باکستر از زمان معرفی در سال 1996 تا سال 2003 که شاسی‌بلند کاین را معرفی کرد، به عنوان پرفروش‌ترین مدل پورشه به شمار می‌رفت.

نام آن نیز از ترکیب دو کلمه «باکسر» که به موتور باکسر آن اشاره دارد و «رودستر» که بیانگر سبک طراحی بدنه بوده، بدست آمده است.