اجاره خودرو پورشه پانامرا

اجاره خودرو پورشه پانامرا۴S 2010

هزینه اجاره خودرو پورشه پانامرا:

اجاره خودرو روزانه :     3,000,000 تومان

اجاره خودرو ماهانه:     65,000,000 تومان

کیلومتر اضافه : 40000 تومان

اجاره خودرو پورشه پانامرا:

شرکت پرشه را میتوان سرامد تولید خودرو های اسپرت دانست این شرکت با توالید انوا خودرو های اسپرت در نزد کسانی که به شتاب و زیبایی خودرو توجه خواصی را دارند محبوبیت بسیاری دارد خودرو های تولید شده این شرکت در دو رده بندی اسپرت و نیمه شاستی قرار میگیرند. این شرکت در سال 1996 تنها با عرضه خودرو کوپه 911 توانسته بود بسیاری از بازار خودرو های اسپرت را برای خود کند اما بعد توانست با تولید سایر برند های خودرویی خود محبوبیت بیشتری را در نزد قشر جواب به خود جلب کند. شرکت در صورتی که شما قصد رفتن به یک ملاقات مهم و یا یک ماشین لوکس برای عروسی خود نیاز دارید و یا میخواهید در مسافرت های داخلی خود در محل مسافرتی خود خودرو لوکس خود را در اختیار داشته باشید شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو پورشه باکستر را به شما پیشنهاد میدهد زیرا با این خودرو شما میتوانید تمامی نیازهای لاکچری خود در ضمینه های مختلف را برطرف سازید.

مشخصات فنی پورشه پانامرا:

نخستین محصول چهار در کمپانی پورشه (PORSCHE) در نمایشگاه خودرو شانگهای چین سال 2009 به نمایش گذاشته شد که با استقبال و توجه خاصی هم مواجه گردید .

این خودرو که پانامرا (PANAMERA) نام دارد در گروه خودروهای چهار در لیفت بک جای (Liftback) می گیرد با همان طراحی خاص دیگر محصولات پورشه.پورشه – پانامرا (Porsche Panamera) در سه تریم (اس ، 4اس و توربو) (S-4S-Turbo) عرضه می گردد که تریم مذکور پانامرا – توربو (Panamera Turbo) می باشد با حجم پیشرانه 4.8 لیتر و آرایش (V8) که با استفاده از پرخوران دوتایی (Twin Turbo) موتور قادر به تولید 493 اسب بخار (hp) یا (500PS) نیرو می باشد و با استفاده از سیستم تعویض دنده 7 سرعته نیمه اتوماتیک ساخت پورشه (PDK)و کلاچ دو صفحه ای این نیرو را به چهار چرخ منتقل می نماید .

از رقبای اصلی پورشه – پانامرا توربو (Porsche Panamera Turbo) می توان به مرسدس بنز سی ال اس – 63 آ ام گ (Mercedes-Benz CLS 63 AMG) ، ب ام و – ام 5 (BMW M5)و آئودی – اس 6 (Audi S6) اشاره کرد.شتاب اولیه این خودرو 4.2 ثانیه (0-100Km/h) و حداکثر سرعت آن به 307 کیلومتر در ساعت می رسد.

منبع : وب سایت کار