اجاره خودرو پژو 206

اجاره خودرو پژو 206

هزینه اجاره خودرو : 

اجاره خودرو روزانه :     120,000

اجاره خودرو ماهانه:     3,000,000

اجاره خودرو پژو 206:

در بسیاری از موارد پیش آمده شما قصد رفتن سفر های درون شهری را دارید و یا نمیخواهید هزینه آنچنانی را برای اجاره خودرو های لوکس و گران قیمت کینید و میخواهید با هزینه های بسیار کم برای خود یک خاطره مناسب از اجاره خودرو داشته باشید. در اینجا شرکت اجاره خودرو پرشین رنت اجاره خودرو پژو 206 را به شما پیشنهاد میدهد. این خودرو با توجه به مصرف بسیار پایین خود و جمع و جور بودن خو میتواند در صرف هزینه برای اجاره خودرو برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد. لازم به ذکر است که شما میتوانید از این خودرو برای عروسی ها و جشن های خود نیز استفاده کنید.

مشخصات فنی خودرو پژو 206 : 

بیش از 5 میلیون دستگاه پژو 206 در سراسر دنیا تولید و عرضه شده است و شرکت ایران خودرو یکی از مهم ترین پایگاه های تولید این خودرو در جهان به شمار می رود. پژو 206 به خاطر چالاکی و قابلیت های دینامیکی بالا، سازگاری با محیط زیست و مصرف سوخت پایین، قیمت مناسب و مطابقت با استانداردهای روز جهان محبوبیت ویژه ای چه در میان جوانان و چه در میان خانواده ها به دست آورده است.

در طراحی و تولید این خودرو از آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی دنیا استفاده شده و فهرست تجهیزات استاندارد آن در تیپ های مختلف، توجه هر مشتری را به خود جلب می کند.

پژو 206 با دو نوع موتور 1360 و 1587 سی سی در چهار سطح تجهیزات با تیپ های 2، 3، 5 و 6 به بازار عرضه می شود. تیپ 6 این خودرو مجهز به گیربکس بسیار پیشرفته از نوع «تیپ ترونیک» است که امکان تعویض دستی و خودکار دنده ها را تو‌أماً فراهم می نماید. ترمزهای ضدقفل (ABS) و کیسه های هوای راننده و سرنشین جلو نیز در پژو 206 قابل سفارش است.

منبع : وب سایت کار